C1825X473KFRACTU
KEMETKEMET
C1825X473KFRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825X473KFRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 1825
Duomenų lapai: C1825X473KFRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C1825X473KFRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825X473KFRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77763 pcs Duomenų lapas C1825X473KFRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Serija HV FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-10487-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 0.047µF
Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1825X225K5RACTU
C1825X225K5RACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 2.2UF 50V X7R 1825
Sandelyje: 38542 pcs
parsisiųsti: C1825X225K5RACTU.pdf
RFQ
C184B
C184B
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 175A 200V TO-93