C1825C683KFRACTU
KEMETKEMET
C1825C683KFRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C683KFRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 1825
Duomenų lapai: C1825C683KFRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C1825C683KFRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C683KFRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83605 pcs Duomenų lapas C1825C683KFRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-10485-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 0.068µF