C1825C682J2GACTU
KEMETKEMET
C1825C682J2GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C682J2GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 200V NP0 1825
Duomenų lapai: C1825C682J2GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1825C682J2GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C682J2GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6800PF 200V NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76654 pcs Duomenų lapas C1825C682J2GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai C1825C682J2GAC
C1825C682J2GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Talpa 6800pF Programos General Purpose