C1812C221MGGACTU
KEMETKEMET
C1812C221MGGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C221MGGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C221MGGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C221MGGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C221MGGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113198 pcs Duomenų lapas C1812C221MGGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-7119-2
C1812C221MGGAC
C1812C221MGGAC7800
C1812C221MGGACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 220pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 220pF