C1812C221KHRACTU
KEMETKEMET
C1812C221KHRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C221KHRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 3KV X7R 1812
Duomenų lapai: C1812C221KHRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C221KHRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C221KHRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 220PF 3KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78478 pcs Duomenų lapas C1812C221KHRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C221KHRAC
C1812C221KHRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 220pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 220pF