C1808C301KZGACTU
KEMETKEMET
C1808C301KZGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1808C301KZGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 300PF 2.5KV NP0 1808
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C1808C301KZGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1808C301KZGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 300PF 2.5KV NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101873 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.085" (2.15mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai C1808C301KZGAC
C1808C301KZGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 300pF Programos General Purpose