C1808C272KGRACTU
KEMETKEMET
C1808C272KGRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1808C272KGRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2700PF 2KV X7R 1808
Duomenų lapai: C1808C272KGRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1808C272KGRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1808C272KGRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2700PF 2KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84578 pcs Duomenų lapas C1808C272KGRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.085" (2.15mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 399-4830-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 2700pF