C1210Y473KARACTU
KEMETKEMET
C1210Y473KARACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210Y473KARACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210Y473KARACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210Y473KARACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210Y473KARACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 186286 pcs Duomenų lapas C1210Y473KARACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FF-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210Y473KARAC
C1210Y473KARAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Floating Electrode, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.047µF
Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1210Y222K1RACTU
C1210Y222K1RACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 100V X7R 1210
Sandelyje: 289655 pcs
parsisiųsti: C1210Y222K1RACTU.pdf
RFQ
C1210Y333K2RACTU
C1210Y333K2RACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.033UF 200V X7R 1210
Sandelyje: 255429 pcs
parsisiųsti: C1210Y333K2RACTU.pdf
RFQ
C12153_LENA-STD-BASE-BXRA
C12153_LENA-STD-BASE-BXRA
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: BASE RND FOR BXRA ES RECT LED
parsisiųsti: C12153_LENA-STD-BASE-BXRA.pdf
C12181_BERTHA1-TYPE3-M-TOP
C12181_BERTHA1-TYPE3-M-TOP
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: REFLECTOR ASSEMBLY
parsisiųsti:
C121J12S205DQA
C121J12S205DQA
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
parsisiųsti: C121J12S205DQA.pdf
C1210Y153KARACTU
C1210Y153KARACTU
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 250V X7R 1210
parsisiųsti: C1210Y153KARACTU.pdf
C12154_LENA-M
C12154_LENA-M
apibūdinimas: REFLECTOR RND 111MM DIA 80MM HT
parsisiųsti:
C1210Y472K1RAC7800
C1210Y472K1RAC7800
apibūdinimas: CAP CER 4700PF 100V X7R 1210
parsisiųsti: C1210Y472K1RAC7800.pdf
C1210Y224K5RACTU
C1210Y224K5RACTU
apibūdinimas: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210
parsisiųsti: C1210Y224K5RACTU.pdf
C12180_BERTHA1-TYPE3-M-BASE
C12180_BERTHA1-TYPE3-M-BASE
C1210Y473K1RACTU
C1210Y473K1RACTU
apibūdinimas: CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210