C1210Y153KARACTU
KEMETKEMET
C1210Y153KARACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210Y153KARACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 250V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210Y153KARACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210Y153KARACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210Y153KARACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 250V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163414 pcs Duomenų lapas C1210Y153KARACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FF-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210Y153KARAC
C1210Y153KARAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 51 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Floating Electrode, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.015µF