C1210C684Z5VACTU
KEMETKEMET
C1210C684Z5VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C684Z5VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V Y5V 1210
Duomenų lapai: C1210C684Z5VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C684Z5VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C684Z5VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V Y5V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 593302 pcs Duomenų lapas C1210C684Z5VACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.68µF Storis (maks.) Y5V (F)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C684Z5VAC
C1210C684Z5VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C1210C684Z5VACTU Švino stilius 0.041" (1.05mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.68µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -20%, +80% apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V Y5V 1210