C1210C684M5UACTU
KEMETKEMET
C1210C684M5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C684M5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V Z5U 1210
Duomenų lapai: C1210C684M5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C684M5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C684M5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V Z5U 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191992 pcs Duomenų lapas C1210C684M5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.041" (1.05mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C684M5UAC
C1210C684M5UAC7800
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1210 (3225 Metric) Talpa 0.68µF