C1210C107M9PACTU
KEMETKEMET
C1210C107M9PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C107M9PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Duomenų lapai: C1210C107M9PACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C107M9PACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C107M9PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66523 pcs Duomenų lapas C1210C107M9PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-4697-2
C1210C107M9PAC
C1210C107M9PAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Talpa 100µF Programos General Purpose