C1210C106Z8VACTU
KEMETKEMET
C1210C106Z8VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C106Z8VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 10V Y5V 1210
Duomenų lapai: C1210C106Z8VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C106Z8VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C106Z8VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 10V Y5V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144242 pcs Duomenų lapas C1210C106Z8VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.083" (2.10mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C106Z8VAC
C1210C106Z8VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric) Talpa 10µF