C1210C106K3PACTU
KEMETKEMET
C1210C106K3PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C106K3PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Duomenų lapai: C1210C106K3PACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210C106K3PACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C106K3PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 25V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184041 pcs Duomenų lapas C1210C106K3PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.083" (2.10mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-8223-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Talpa 10µF