C1210C106J8NACTU
KEMETKEMET
C1210C106J8NACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C106J8NACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 10V X8L 1210
Duomenų lapai: 1.C1210C106J8NACTU.pdf2.C1210C106J8NACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210C106J8NACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C106J8NACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 10V X8L 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93961 pcs Duomenų lapas 1.C1210C106J8NACTU.pdf2.C1210C106J8NACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperatūros koeficientas X8L
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-5776-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8L 1210 (3225 Metric) Talpa 10µF