C1206X682G5GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X682G5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
Duomenų lapai: C1206X682G5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X682G5GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X682G5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83271 pcs Duomenų lapas C1206X682G5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 6800pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X682GAGEC
C1206X682GAGEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Sandelyje: 95357 pcs
parsisiųsti: C1206X682GAGEC.pdf
RFQ
C1206X682G4HACAUTO
C1206X682G4HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 16V ULTRA STA
Sandelyje: 730996 pcs
parsisiųsti: C1206X682G4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X682G5GECAUTO
C1206X682G5GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
parsisiųsti: C1206X682G5GECAUTO.pdf
C1206X682G4HAC7800
C1206X682G4HAC7800
parsisiųsti: C1206X682G4HAC7800.pdf
C1206X682G3GECAUTO
C1206X682G3GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
parsisiųsti: C1206X682G3GECAUTO.pdf
C1206X682G5GEC7800
C1206X682G5GEC7800