C1206X682G3GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X682G3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
Duomenų lapai: C1206X682G3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206X682G3GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206X682G3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75147 pcs Duomenų lapas C1206X682G3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 6800pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206X682G2GEC
C1206X682G2GEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 2%
Sandelyje: 84825 pcs
parsisiųsti: C1206X682G2GEC.pdf
RFQ
C1206X682G2GEC7800
C1206X682G2GEC7800
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 170093 pcs
parsisiųsti: C1206X682G2GEC7800.pdf
RFQ
C1206X682G3GECAUTO
C1206X682G3GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
parsisiųsti: C1206X682G3GECAUTO.pdf
C1206X682G3GECAUTO7210
C1206X682G3GECAUTO7210