C1206X104F5JACAUTO
KEMETKEMET
C1206X104F5JACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X104F5JACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V U2J 1206
Duomenų lapai: C1206X104F5JACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206X104F5JACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206X104F5JACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V U2J 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80734 pcs Duomenų lapas C1206X104F5JACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric) Talpa 0.1µF