C1206X104F4HACAUTO
KEMETKEMET
C1206X104F4HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206X104F4HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB
Duomenų lapai: C1206X104F4HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206X104F4HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206X104F4HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115131 pcs Duomenų lapas C1206X104F4HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive