C1206C685Z8VACTU
KEMETKEMET
C1206C685Z8VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C685Z8VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6.8UF 10V Y5V 1206
Duomenų lapai: C1206C685Z8VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C685Z8VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C685Z8VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6.8UF 10V Y5V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212102 pcs Duomenų lapas C1206C685Z8VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-1298-2
C1206C685Z8VAC
C1206C685Z8VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.8µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Talpa 6.8µF