C1206C685M4PACTU
KEMETKEMET
C1206C685M4PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C685M4PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6.8UF 16V X5R 1206
Duomenų lapai: C1206C685M4PACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C685M4PACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C685M4PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6.8UF 16V X5R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206671 pcs Duomenų lapas C1206C685M4PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C685M4PAC
C1206C685M4PAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.8µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Talpa 6.8µF