C1206C684Z4VACTU
KEMETKEMET
C1206C684Z4VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C684Z4VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206
Duomenų lapai: C1206C684Z4VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C684Z4VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C684Z4VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 386733 pcs Duomenų lapas C1206C684Z4VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C684Z4VAC
C1206C684Z4VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.68µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Talpa 0.68µF