C1206C684M5REC7210
KEMETKEMET
C1206C684M5REC7210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C684M5REC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20%
Duomenų lapai: C1206C684M5REC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206C684M5REC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206C684M5REC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1642328 pcs Duomenų lapas C1206C684M5REC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.68µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection