C1206C394K5RACTU
KEMETKEMET
C1206C394K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C394K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.39UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C394K5RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C394K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C394K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.39UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253460 pcs Duomenų lapas C1206C394K5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-3496-2
C1206C394K5RAC
C1206C394K5RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.39µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.39µF