C1206C394J4RACTU
KEMETKEMET
C1206C394J4RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C394J4RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.39UF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C394J4RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C394J4RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C394J4RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.39UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 223245 pcs Duomenų lapas C1206C394J4RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C394J4RAC
C1206C394J4RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.39µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.39µF