C1206C332M5GEC
KEMETKEMET
C1206C332M5GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C332M5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 20%
Duomenų lapai: C1206C332M5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C332M5GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C332M5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 251672 pcs Duomenų lapas C1206C332M5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 3300pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C332M4REC
C1206C332M4REC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 16V X7R 20%
Sandelyje: 254187 pcs
parsisiųsti: C1206C332M4REC.pdf
RFQ
C1206C332M5GEC7210
C1206C332M5GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 20%
Sandelyje: 1638839 pcs
parsisiųsti: C1206C332M5GEC7210.pdf
RFQ
C1206C332M5HAC7800
C1206C332M5HAC7800
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 50V ULTRA STA
parsisiųsti: C1206C332M5HAC7800.pdf
C1206C332M5GECAUTO7210
C1206C332M5GECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C332M5GECAUTO7210.pdf
C1206C332M5HACAUTO
C1206C332M5HACAUTO
parsisiųsti: C1206C332M5HACAUTO.pdf
C1206C332M4REC7800
C1206C332M4REC7800
parsisiųsti: C1206C332M4REC7800.pdf
C1206C332M5GEC7800
C1206C332M5GEC7800
parsisiųsti: C1206C332M5GEC7800.pdf
C1206C332M4RECAUTO7210
C1206C332M4RECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C332M4RECAUTO7210.pdf
C1206C332M5GACTU
C1206C332M5GACTU
apibūdinimas: CAP CER 3300PF 50V NP0 1206
parsisiųsti: C1206C332M5GACTU.pdf
C1206C332M5GECAUTO
C1206C332M5GECAUTO
parsisiųsti: C1206C332M5GECAUTO.pdf
C1206C332M4RECAUTO
C1206C332M4RECAUTO