C1206C332M4REC
KEMETKEMET
C1206C332M4REC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C332M4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 3.3NF 16V X7R 20%
Duomenų lapai: C1206C332M4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C332M4REC specifikacijos
Dalies numeris C1206C332M4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 3.3NF 16V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 254187 pcs Duomenų lapas C1206C332M4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 3300pF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C332M3RECAUTO7210
C1206C332M3RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 25V X7R 20%
Sandelyje: 1774536 pcs
parsisiųsti: C1206C332M3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C332M3RECAUTO
C1206C332M3RECAUTO
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 1570065 pcs
parsisiųsti: C1206C332M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C332M4REC7210
C1206C332M4REC7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 16V X7R 20%
parsisiųsti: C1206C332M4REC7210.pdf
C1206C332M5GACTU
C1206C332M5GACTU
apibūdinimas: CAP CER 3300PF 50V NP0 1206
parsisiųsti: C1206C332M5GACTU.pdf
C1206C332M4RECAUTO7210
C1206C332M4RECAUTO7210
parsisiųsti: C1206C332M4RECAUTO7210.pdf
C1206C332M3REC7800
C1206C332M3REC7800
parsisiųsti: C1206C332M3REC7800.pdf
C1206C332M4HACAUTO
C1206C332M4HACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 3.3NF 16V ULTRA STA
parsisiųsti: C1206C332M4HACAUTO.pdf
C1206C332M4RECAUTO
C1206C332M4RECAUTO