C1206C153MMGECAUTO
KEMETKEMET
C1206C153MMGECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C153MMGECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20%
Duomenų lapai: C1206C153MMGECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C153MMGECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C153MMGECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1248837 pcs Duomenų lapas C1206C153MMGECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C153MARECAUTO7210
C1206C153MARECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 250V X7R 20%
Sandelyje: 1863620 pcs
parsisiųsti: C1206C153MARECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C153MARECAUTO
C1206C153MARECAUTO
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 1670039 pcs
parsisiųsti: C1206C153MARECAUTO.pdf
RFQ
C1206C153MMGECAUTO7210
C1206C153MMGECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20%
parsisiųsti: C1206C153MMGECAUTO7210.pdf
C1206C153MMRECAUTO
C1206C153MMRECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 63V X7R 20%
parsisiųsti: C1206C153MMRECAUTO.pdf
C1206C153MMREC
C1206C153MMREC
parsisiųsti: C1206C153MMREC.pdf
C1206C153MMGEC
C1206C153MMGEC