C1206C153MMGEC7210
KEMETKEMET
C1206C153MMGEC7210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C153MMGEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20%
Duomenų lapai: C1206C153MMGEC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206C153MMGEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206C153MMGEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1609523 pcs Duomenų lapas C1206C153MMGEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos ESD Protection