C1206C153K1GEC
KEMETKEMET
C1206C153K1GEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C153K1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 100V C0G 10%
Duomenų lapai: C1206C153K1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C1206C153K1GEC specifikacijos
Dalies numeris C1206C153K1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 100V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 244609 pcs Duomenų lapas C1206C153K1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1206C153K1GEC7800
C1206C153K1GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1206 15NF 100V C0G 10%