C1206C153JMREC7210
KEMETKEMET
C1206C153JMREC7210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C153JMREC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 15NF 63V X7R 5%
Duomenų lapai: C1206C153JMREC7210.pdf
  • Pranešimas
C1206C153JMREC7210 specifikacijos
Dalies numeris C1206C153JMREC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 15NF 63V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1662884 pcs Duomenų lapas C1206C153JMREC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection