C1206C102MMGECAUTO
KEMETKEMET
C1206C102MMGECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C102MMGECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1206 1NF 63V C0G 20%
Duomenų lapai: C1206C102MMGECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C102MMGECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C102MMGECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1206 1NF 63V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1409441 pcs Duomenų lapas C1206C102MMGECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection