C1206C102MGRACTU
KEMETKEMET
C1206C102MGRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C102MGRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C102MGRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C102MGRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C102MGRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295650 pcs Duomenų lapas C1206C102MGRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-7079-2
C1206C102MGRAC
C1206C102MGRAC7800
C1206C102MGRACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1000pF