C0805X333K3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X333K3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 33NF 25V C0G 10%
Duomenų lapai: C0805X333K3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X333K3GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X333K3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 33NF 25V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181230 pcs Duomenų lapas C0805X333K3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.033µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.033µF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X333K2REC7800
C0805X333K2REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 33NF 200V X7R 10%
Sandelyje: 1003588 pcs
parsisiųsti: C0805X333K2REC7800.pdf
RFQ
C0805X333K3GEC7210
C0805X333K3GEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 33NF 25V C0G 10%
Sandelyje: 1196725 pcs
parsisiųsti: C0805X333K3GEC7210.pdf
RFQ
C0805X333K3GECAUTO
C0805X333K3GECAUTO
parsisiųsti: C0805X333K3GECAUTO.pdf
C0805X333K3GECAUTO7210
C0805X333K3GECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X333K3GECAUTO7210.pdf
C0805X333K2RACTU
C0805X333K2RACTU
apibūdinimas: CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805
parsisiųsti: C0805X333K2RACTU.pdf
parsisiųsti: C0805X333K2REC7210.pdf
C0805X333K3GEC7800
C0805X333K3GEC7800