C0805X333K2RACTU
KEMETKEMET
C0805X333K2RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X333K2RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805X333K2RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805X333K2RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805X333K2RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 694513 pcs Duomenų lapas C0805X333K2RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805X333K2RAC
C0805X333K2RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.033µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 0.033µF