C0805X102G2GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102G2GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 200V C0G 2%
Duomenų lapai: C0805X102G2GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X102G2GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102G2GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 200V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108326 pcs Duomenų lapas C0805X102G2GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection