C0805X102G1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102G1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 100V C0G 2%
Duomenų lapai: C0805X102G1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X102G1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102G1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 100V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128079 pcs Duomenų lapas C0805X102G1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X102FMGEC
C0805X102FMGEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 63V C0G 1%
Sandelyje: 134748 pcs
parsisiųsti: C0805X102FMGEC.pdf
RFQ
C0805X102FMGECAUTO
C0805X102FMGECAUTO
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 437670 pcs
parsisiųsti: C0805X102FMGECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102G1GECAUTO
C0805X102G1GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 100V C0G 2%
parsisiųsti: C0805X102G1GECAUTO.pdf
C0805X102G1GEC7800
C0805X102G1GEC7800