C0805C471M2RACTU
KEMETKEMET
C0805C471M2RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C471M2RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805C471M2RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C471M2RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C471M2RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 743324 pcs Duomenų lapas C0805C471M2RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C471M2RAC
C0805C471M2RAC7800
C0805C471M2RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 470pF