C0805C471M2GACTU
KEMETKEMET
C0805C471M2GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C471M2GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 200V NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C471M2GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C471M2GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C471M2GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 200V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 823274 pcs Duomenų lapas C0805C471M2GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C471M2GAC
C0805C471M2GAC7800
C0805C471M2GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 470pF Programos General Purpose