C0805C332MAREC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C332MAREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R
Duomenų lapai: C0805C332MAREC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C332MAREC specifikacijos
Dalies numeris C0805C332MAREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250315 pcs Duomenų lapas C0805C332MAREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 3300pF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C332M8HACAUTO
C0805C332M8HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 3.3NF 10V ULTRA STA
Sandelyje: 2537520 pcs
parsisiųsti: C0805C332M8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C332MAGEC
C0805C332MAGEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G
Sandelyje: 355086 pcs
parsisiųsti: C0805C332MAGEC.pdf
RFQ
C0805C332MAREC7210
C0805C332MAREC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R
parsisiųsti: C0805C332MAREC7210.pdf
C0805C332MMGEC7210
C0805C332MMGEC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 3.3NF 63V C0G 20%
parsisiųsti: C0805C332MMGEC7210.pdf
C0805C332MARECAUTO7210
C0805C332MARECAUTO7210
parsisiųsti: C0805C332MARECAUTO7210.pdf
C0805C332MARECAUTO
C0805C332MARECAUTO