C0805C332MAGECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C332MAGECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G
Duomenų lapai: C0805C332MAGECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C332MAGECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C332MAGECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1915186 pcs Duomenų lapas C0805C332MAGECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 3300pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C332M8HAC7800
C0805C332M8HAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 3.3NF 10V ULTRA STA
Sandelyje: 3981622 pcs
parsisiųsti: C0805C332M8HAC7800.pdf
RFQ
C0805C332MAGEC
C0805C332MAGEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G