C0805C223J5HACTU
KEMETKEMET
C0805C223J5HACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C223J5HACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 50V X8R 0805
Duomenų lapai: C0805C223J5HACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C223J5HACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C223J5HACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 50V X8R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 695185 pcs Duomenų lapas C0805C223J5HACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-5765-2
C0805C223J5HAC
C0805C223J5HAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) Talpa 0.022µF