C0805C223J5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C223J5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 22NF 50V C0G 5%
Duomenų lapai: C0805C223J5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C223J5GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C223J5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 22NF 50V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253090 pcs Duomenų lapas C0805C223J5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.022µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C223J5GACAUTO
C0805C223J5GACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 0805
Sandelyje: 193075 pcs
parsisiųsti: C0805C223J5GACAUTO.pdf
RFQ
C0805C223J5GEC7800
C0805C223J5GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 5%
Sandelyje: 1584535 pcs
parsisiųsti: C0805C223J5GEC7800.pdf
RFQ
C0805C223J5GACTU
C0805C223J5GACTU
parsisiųsti: C0805C223J5GACTU.pdf
C0805C223J5GECAUTO7210
C0805C223J5GECAUTO7210