C0805C223F3GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C223F3GECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1%
Duomenų lapai: C0805C223F3GECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C223F3GECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C223F3GECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1059971 pcs Duomenų lapas C0805C223F3GECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C223F3GECAUTO7210
C0805C223F3GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1%