C0805C223F3GEC7210
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C223F3GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1%
Duomenų lapai: C0805C223F3GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C0805C223F3GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C0805C223F3GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1173080 pcs Duomenų lapas C0805C223F3GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.022µF Programos ESD Protection