C0805C104M4REC7210
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C104M4REC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 0.1UF 16V X7R 20%
Duomenų lapai: C0805C104M4REC7210.pdf
  • Pranešimas
C0805C104M4REC7210 specifikacijos
Dalies numeris C0805C104M4REC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 0.1UF 16V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1631541 pcs Duomenų lapas C0805C104M4REC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C104M4REC
C0805C104M4REC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 0.1UF 16V X7R 20%