C0805C104M3VACTU
KEMETKEMET
C0805C104M3VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C104M3VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0805
Duomenų lapai: C0805C104M3VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C104M3VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C104M3VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2850134 pcs Duomenų lapas C0805C104M3VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C104M3VAC
C0805C104M3VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Talpa 0.1µF