C0805C103J1RACTU
KEMETKEMET
C0805C103J1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C103J1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805C103J1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C103J1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C103J1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 100V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 524187 pcs Duomenų lapas C0805C103J1RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-7989-2
C0805C103J1RAC
C0805C103J1RAC7800
C0805C103J1RAC7867
C0805C103J1RACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 10000pF