C0805C103J1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C103J1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 10NF 100V C0G 5%
Duomenų lapai: C0805C103J1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C103J1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C103J1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 10NF 100V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 257342 pcs Duomenų lapas C0805C103J1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 10000pF Programos ESD Protection