C0402C102J5GACTU
KEMETKEMET
C0402C102J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C102J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C0402C102J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C102J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3855569 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C